O nás

Náš podnik je zariadený v úplne netradičnom štýle. Už názov Doors coffee Music pub by vám mohol prezradiť, o aký štýl ide (z angličtiny doors=dvere). V našom podniku máme dvere všade, kam vám spadne zrak. Dvere sme použili ako stoly, na ktoré si môžete položiť vaše nápoje. Slúžia nám ako osvetlenie, aj ako vešiaky na vaše bundy a kabáty, ale nechýbajú ani na stenách vo forme „obrazov“. Ako sa hovorí: „Každý má svoj štýl.“ Toto zďaleka nie je jediná zaujímavosť nášho podniku.

Viete kde sa nachádzate?

Sedíte v jednej z najstarších pivníc mesta Trnava. Jej pôvod sa datuje už od roku 1555 a na to, že nepatrí k najmladším dámam podzemia, na svoj vek má steny a klemby veľmi zachovalé. Nachádza sa na najstaršej ulici mesta Trnava, na ktorej sa konajú tradičné Trnavské rinky.

Vážime si každého zákazníka, ktorý si sadne za naše dvere. Riadime sa mottom: „Dôležitá je kvalita, nie kvantita.“ Je pre nás dôležité, aby naši zákazníci dostali to, čo dostať majú. Zakladáme si na priateľskom prostredí, ktoré tu pre vás vytvárame a samozrejme nesmie chýbať jedinečná zážitková atmosféra.

Pripravujeme Coffee Veroniu, ktorá je pražená v rodinnej pražiarni na Slovensku. Všetci naši zamestnanci prešli školením, aby bola každá káva pripravená tým správnym spôsobom.

Pivo Bernard, ktoré u nás podávame je tiež produktom rodinného pivovaru v Českej republike. Získal mnoho ocenení a dosiahol mnoho úspechov. Dôležitá je však aj čistota a spôsob čapovania, a preto používame na čapovanie pivoplyn, zmes oxidu uhličitého a dusíka. Je to ten najlepší spôsob pre čapovanie piva, pretože jeho obsah v pive významne ovplyvňuje jeho senzorické vlastnosti a taktiež spomaľuje rast mikroorganizmov.

Ponuka našich nápojov je široká, tak veríme, že si každý z vás príde na svoje.

Počas teplých letných dní a večerov máme pre vás pripravenú terasu v útulnom prostredí, kde vám energiu dodá nie len slniečko, ale aj množstvo rozkvitnutých kvietkov. Naša terasa vám ponúka aj možnosť prenájmu grilu na vašu grilovačku s priateľmi či s rodinou.

Myslíme aj na našich najmenších návštevníkov. Pre nich je v lete k dispozícii detské ihrisko s atrakciami. Tu sa môžu detičky vyblázniť a mamičky si môžu vychutnať na slnečných lúčoch naše domáce limonády alebo iné nápoje.

V našich vnútorných priestoroch máme pre vás k dispozícii aj hernú konzolu X-BOX, karaoke, stolný futbal a vzdušný hokej. Takisto vám poskytneme aj externé nabíjačky na dobytie energie vášmu mobilnému telefónu. Naše priestory sú vhodné aj na pracovné stretnutia alebo pre študentov na plnenie si úloh do školy, vďaka FREE WIFI pripojeniu. Výhodou je aj možnosť platby kartou.

Organizujeme pre vás raz za mesiac aj živé koncerty, ktoré vždy rozprúdia tanečnú náladu zákazníkov. O koncertoch sa dozviete na našej facebookovej stránke Doors coffe Music pub.

Nezabúdame ani na fanúšikov športu, a preto zápasy majstrovstiev sveta a mnohé ďalšie vysielame v TV a aj na plátne.

Ďalšou možnosťou, ktorú náš podnik ponúka je organizovanie rôznych spoločenských akcií ako napríklad vianočné večierky, menšie svadby, firemné večierky, narodeninové oslavy a mnohé ďalšie a to s kapacitou priestoru 50 ľudí. Výhodou je aj možnosť uzavretej spoločnosti s vlastnou živou hudbou, vrátane kompletného cateringu podľa vašich požiadaviek.

Doors coffee Music pub je otvorený od 14. 02. 2015 a počas tohto obdobia si získal svojich verných zákazníkov. Staňte sa nimi aj vy. U nás je vítaný každý. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a zažijete s nami jedinečnú zážitkovú atmosféru.